Kaimo turizmo sodyba „Pas tėvukus“

Jau nuo 1985 m. sodybos „Pas tėvukus“ savininkė Marijona Striaukienė ir jos dukra Jurgita puoselėja kulinarinio paveldo tradicijas, kurias perėmė iš anytos ir močiutės S. Striaukienės, mokytojos tautodailininkės, knygų apie žemaičių kulinarinį paveldą autorės J. Uginčienės  bei kaimo moterų.

Kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“

Kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“ įkurta 1993 metais ant Žiedelio ežero kranto, pirmoji Plungės rajone. Sodybos šeimininkai jau nuo 2006 m. svečiams gamina žemaitiškus bei lietuviškus patiekalus, t.y. kastinį su karštomis bulvėmis patiekiamomis lininiuose maišuose, pusmarškonę košę, troškintus kopūstus su mėsa, kugelį su kiaulės koja ir daugelį kitų. Visi patiekalai, kurie yra sertifikuoti Lietuvos Tautinio paveldo ženklu, patiekiami autentiškuose vardiniuose sodybos induose. Norintiems prisiliesti prie žemaičių dvasios, siūlome vakarienės metu pasiklausyti Žemaitijos nacionalinio parko folklorinio ansamblio „Platelee“.

Albino ir Elenos Klimų kaimo turizmo sodyba „Iešnalė“

Kaimo turizmo sodyba „Iešnalė“ įkurta 2000 m. Platelių nacionaliniame parke, prie Iešnalio ežero. Sodybos įkūrėjai – savininkai Albinas ir Elena Klimai. Moderniuose kambariuose gali būti apgyvendinama 40 svečių. Sodyboje įrengta pokylių salė, patalpa konferencijoms ir įvairioms šventėms. Svečiai gali užsisakyti lietuviškos garinės pirties paslaugą.

Naujienos
Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.