Kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“

Kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“ įkurta 1993 metais ant Žiedelio ežero kranto, pirmoji Plungės rajone. Sodybos šeimininkai jau nuo 2006 m. svečiams gamina žemaitiškus bei lietuviškus patiekalus, t.y. kastinį su karštomis bulvėmis patiekiamomis lininiuose maišuose, pusmarškonę košę, troškintus kopūstus su mėsa, kugelį su kiaulės koja ir daugelį kitų. Visi patiekalai, kurie yra sertifikuoti Lietuvos Tautinio paveldo ženklu, patiekiami autentiškuose vardiniuose sodybos induose. Norintiems prisiliesti prie žemaičių dvasios, siūlome vakarienės metu pasiklausyti Žemaitijos nacionalinio parko folklorinio ansamblio „Platelee“.

Klientų paslaugoms įrengti jaukūs kambariai su visais būtinais patogumais. Sodyboje gausu įvairių pramogų, nuo lauko teniso aikštyno iki pirties su kubilu. Tad jei kyla noras pabėgti nuo rūpesčių, miesto triukšmo, palepinti kūną ar įkvėpti gryno oro – kaimo turizmo sodyba “Prie Žiedelio” kaip tik Jums.

Šeimininkė Janina Rumšienė.

Šeimininkai gali su jumis kalbėti lietuviškai, rusiškai, angliškai.

Daugiau apie paslaugas galite sužinoti:

https://www.facebook.com/prieziedelio/?fref=ts

 

 

Kontaktai

Naujienos
Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.