Apie mus

Pieno kelio maršrute Rietavo, Plungės, Telšių ir Kupiškio ūkininkai, vietos produktų gamintojai, kaimo bendruomenės, kaimo turizmo sodybos kviečia jus apsilankyti  ir susitikti su kaimo gyventojais, išgirsti jų istorijas, sužinoti ir pamatyti kaip gaminami sūriai ir kiti pieno produktai, paragauti tradicinių regionų patiekalų, įsigyti kaimiškų produktų, išbandyti įvairias sveikatinimo procedūras, ir patirti Lietuvos kaimų svetingumą.

Siūlome jums aplankyti 32 objektus Rietavo, Plungės, Telšių ir Kupiškio rajonuose. Objektų teikiamos paslaugos ir produktai yra unikalūs ir pritaikyti specialiems lankytojų poreikiams, todėl kviečiame susisiekti su šeimininkais ir pasitarti dėl apsilankymo. Šeimininkai jums pasiūlys ką dar galite aplankyti toje vietovėje.

Pieno kelio maršrutas skatina ir populiarina lėtą, ekologinį, etnografinį turizmą.

Lauksime jūsų Pieno kelyje!

Pieno kelio maršrutas – tai projekto „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ rezultatas. Baigiant įgyvendinti projektą yra sukurta asociacija „Pieno kelias", kuri prižiūrės ir vystys Pieno kelio maršrutą.

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.