Vystomi bendradarbiavimo ryšiai Baltijos jūros regione

2016.05.04

2016 balandžio 26 d. Vilniaus universitete, Vilniuje vykusiame ES Baltijos jūros regiono strategijos (ESBJRS) Švietimo prioriteto seminare buvo kalbėta ir apie Pieno kelią – Asociacijos „Pieno kelias“ pirmininkė Laima Dockevičienė pristatė jį ten dalyvavusiems Lietuvos universitetų, kolegijų, verslo paramos organizacijų, ministerijų atstovams bei ESBJRS koordinatoriams iš Švedijos ir Vokietijos.

Sutarta, kad ESBJRS Švietimo prioriteto koordinatorius Anders Bergstrom tarpininkaus pristatant Pieno kelią Inovacijų prioriteto ir Turizmo prioriteto koordinatoriams. Pasak Anders Bergstrom, pieno tema labai įdomi švedams, ir pastaruoju metu Švedijoje kuriami nauji pieno produktai ir su pienu susijusios paslaugos. Su Pieno keliu bus siekiama įsijungti į Baltijos jūros regiono turizmo ir inovacijų vystymo tinklus ir dalyvauti bendruose projektuose, kuriant naudą Pieno kelio klasterio ir Pieno kelio maršruto dalyviams.

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.