Edukacinės programos - investicija į kaimo ateitį

2016.06.08

Birželio 2 d. Žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Rietavo sav. ir Plungės r. organizavo vaikams edukacinę programą į Gintautės Kazlauskienės ekologinį ožkų ūkį „Geltona pieva“.

Ekologinis ožkų ūkis „Geltona pieva“, įkurtas Gintės ir Zigmo Kazlauskų, gyvuoja nuo 2012 m. Pagrindinė šio ūkio veiklos sritis – fermentinių sūrių gamyba iš ožkų ir pieninių avių pieno. Gaminami puskiečiai ir minkšti fermentiniai ožkų pieno sūriai – tiek švieži, tiek brandinti senoviniame rūsyje, taip pat fetos tipo sūrio gabaliukai aliejuje su džiovintais pomidorais, bazilikais, česnaku ar rozmarinu. Ūkyje galima ne tik įsigyti čia gaminamos produkcijos, bet ir pajodinėti žemaitukų veislės kumele Klumpe, pamatyti, kaip gaminamas fermentinis sūris.

Plačiau: http://www.zur.lt/naujienos/edukacines-programos-investicija-i-kaimo-ateiti/

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.