Valstybinio turizmo departamento atstovų ir žurnalistų infoturas

2016.08.24
Rugpjūčio 24 - 25 dienomis Valstybinio turizmo departamento atstovai kartu su grupe žurnalistų keliauja maršrutu “Pieno keliu”. Rugpjūčio 24 dieną, ankstų rytą grupė pradėjo kelionę iš Vilniaus.
Kelionė maršrutu „Pieno kelias“ prasidėjo Jusių ekologiniame ūkyje, kur svečių laukė pietūs, kuriuos paruošė pati ūkio šeimininkė Raimonda, svečiai apžiūrėję ūkį liko sužavėti jo unikalumu ir šeimininkais.  Pavalgę pietus pajudėjo link Rietavo, kur svečių šalia Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro laukė kastinio sukimo edukacija ir pasivažinėjimas karieta po Rietavo dvaro sodybą. Mūsų šaunioji kastinio sukėja Jadvyga prikaustė svečių dėmesį savo žemaitiška tarme, įdomiomis istorijos  bei svarbiausia pasakojimu kaip yra sukamas šis žemaitiškas patiekalas - kastinis. Taip pat svečiai turėjo unikalią galimybę pasivažinėti su karieta. Svečiai liko sužavėti trumpa, bet gražia akimirka, kuri leido prisiliesti ir pamatyti maršrutą "Pieno kelią". Vakarop kelionė nusikelė į Plungę, aplankė Plungės išmanųjį parką, na ir vakarui žolynų grožio procedūros ir nakvynė poilsio apartamentų komplekse „Saulės slėnis“.
O rytojaus dieną grupė pradės aktyviai, važiuos Šeirės pėsčiųjų – dviračių taku (4,1 km) dalis dviračių tako aplink Platelių ežerą. Po aktyvios pirmosios dienos dalies pietauti/degustuoti kvies maršruto “Pieno kelias” dalyvis S. Petručio pieno ūkis.  Papietavę grupę apžvelgs Platelių ežeryną iš apžvalgos aikštelės ir keliaus link Telšių, kur įsikūręs Činskių ūkis. Čia lauks edukacinė pažintinė programą, unikalus kraštovaizdis ir draugiški žmonės. 
Linkime geros kelionės ir gerų nuotykių ! Džiaugiamės sulaukė garbingų svečių ir lauksime sugrįžtant!
 
Daugiau informacijos apie maršturą "Pieno kelias" - www.pienokelias.lt
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.