Žurnalas "Moteris" kviečia aplankyti maršrutą "Pieno kelias"

2016.11.02

Š. m. rugpjūčio 24 - 25 dienomis Valstybinio turizmo departamento atstovai kartu su žurnalistų grupe keliavo pažintiniu turu "Ten kur pieno upės teka..", kurio metu aplankė ir maršruto "Pieno kelias" dalyvius,daugiau informacijos ir akimirkų iš turo galite rasti www.pienokelias.lt

Praėjo jau porą mėnesiu ir apie turą ir maršrutą "Pieno kelias" vis kalbama, šįkart maršrutą pristato žurnalistė Virginija Rimkuvienė, lapkričio mėnesio (2016'11 Lapkritis) žurnale "Moteris". "Žemaitija: Pienas, avys ir dvarai. Atidėti keliones į egzotiškus kraštus ir geriau pažinti savo šalį - nauja tendencija. Pesimistai pabrėš, kad šią kryptį padiktavo gerokai išaugusi terorizmo grėsmė. Optimistai pasidžiaugs, kad pagaliau atsigręžėme į savo šaknis. Šįsyk mūsų taikinys - Žemaitija".

Plačiau: Lapkričio mėnesio žurnale "Moteris" (2016'11 Lapkritis)

 

 

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.