„Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ mobilus konsultavimo biuras - renginių sūkury!

2015.08.26

2015 m. rugpjūčio 22 dieną „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ mobilus konsultavimo biuras turėjo galimybę sudalyvauti - Rietavo savivaldybės bendruomenių sueigoje ir viename svarbiausių motociklinių renginių po visą Lietuvą - Mototurizmo ralyje.

Didelio susidomėjimo sulaukiantis renginys kvietė šūkiu – „Pažink, suvienyk, būk kaip Vytis”. Jo metu motociklų vairuotojai startavo iš savo namų kartu su komandomis iš visos Lietuvos, per vieną dieną keliavo po ją, lankydami kultūrinius paveldo ir kitus objektus, bendravo su vietinėmis bendruomenėmis bei taip simboliškai suvienijo krašto žmones.

Ankstų šeštadienio rytą prie Rietavo savivaldybės kultūros centro Rietavo bendruomenė svetingai sutiko pirmuosius Mototurizmo ralio dalyvius. Viso Rietavą aplankė net dvidešimt viena komanda, kuriai kiekvienai iš jų Vytas Rutkauskas pasakojo apie Oginskių šeimos nuopelnus Lietuvai.

Šventėje dalyvo ir „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ mobilus konsultavimo biuras, kuris lepino mažuosius ir ne tik, skaniais patiekalais ir desertais.

Taip pat, šventę puošė Rietavo gamintojų mugė, medžiotojų klubas Stumbras virė šiurpą, kitas medžiotojų klubas Jūra demonstravo trofėjus. Svečius ir renginio dalyvius, skaniais valgiais vaišino Rietavo moterų užimtumo centras.

Užfiksuotos renginio akimirkos - https://www.facebook.com/groups/rietavomuc/

Daugiau naudingos informacijos ir rezultatus galite rasti adresu - http://www.mototourism-rally.lt/

Apie projektą

Projektas „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ Nr. 4TT-KE-13-1-0002 finansuojamas, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos IV krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“.