„Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai“ projekto partnerių susitikimas

2018.09.17

SB FICA South Baltic Food Innovation Culture Actors – Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai | Gdańsk, Żuławy Region, Poland.

Rugsėjo 9 - 11 d. Gdańsk, Żuławy regione, Lenkijoje, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras drauge su Tauragės regiono muziejaus turizmo informacijos centru ir Pagėgių savivaldybės administracija dalyvavo „Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai“ projekto partnerių susitikime. Lankėme unikalius ir gilią istoriją turinčius objektus, dalyvavome įvairiose dirbtuvėse: teko būti ir stebėti iš arti naminio alaus gaminimo procesą, išbandyti savo jėgas ir įgūdžius maisto gaminimo užsiėmimuose, prisiminti senas tradicijas ir papročius. Aktyviai dalyvavome diskusijose, kuriose buvo gvildenamos įvairios temos, kaip „istorija - dabartis“ ar „žasų įtaka nacionalinėje virtuvėje“, dalijomės gerąja patirtimi.

Daugiau akimirkų iš susitikimo: goo.gl/JiY2UZ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rietavo TVIC (@rietavotvic) on

Apie projektą

Projektas „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ Nr. 4TT-KE-13-1-0002 finansuojamas, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos IV krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“.