Mobilus konsultavimo biuras lanko „Pieno kelio“ klasterio dalyvius Telšių rajone

2015.05.29

Kovo 19 dieną mobilus konsultavimo biuras lankėsi Telšių rajone. Tikslas – aplankyti ir susipažinti su būsimais Pieno kelio klasterio dalyviais ir Pieno kelio maršruto objektais..

Tai ką pamatėme pranoko lūkesčius. Patys sau dar kartą pasakėme, kad Lietuvoje ir netgi savo regione turime tiek daug puikių, įdomių, išradingų žmonių ir jų rankomis, protu kuriamų verslų, socialinių, paveldo saugojimo iniciatyvų ir kitokių sumanymų.

Telšių rajone aplankėme kooperatyvą Eko Žemaitija, UAB “Kontėna”, kaimo turizmo sodybą “Angelų malūnas”, Luokės bendruomenės amatų namus ir Kaunatavos bendruomenės amatų kiemą. Ir netgi pristatėme Pieno kelio Mobilų konsultavimo biurą Nacionalinės mokėjimų agentūros prie Žemės ūkio ministerijos  Telšių teritorinio skyriaus darbuotojams. Kelionėje matėme kaip perdirba pieno produktus, ragavome morkų cukierkų, girdėjome kaip verdama kiunkė, sužinojome, kad Kaunatavoje penktadieniais vyksta ūkininkų turgeliai ir dar daug kitų įspūdingų dalykų.

Visą tai galėsite sužinoti, patirti patys keliaudami Pieno kelio maršrutu.

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.