VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC)

Mūsų centras renka, kaupia ir nemokamai teikia informaciją turistams apie Kupiškio krašto turizmo paslaugas, išteklius ir vietoves. Organizuojame ekskursijas, renginius, seminarus, žygius. Pas mus galite įsigyti suvenyrų net tik su Kupiškio kraštu, bet ir su Lietuvos atributika.

Kupiškio TVIC prisijungė prie „Pieno kelio“ maršruto, norėdamas išpopuliarinti naują turizmo produktą Lietuvoje ir įtraukti įdomias Kupiškio rajono vietoves į šį kelią. Kupiškio TVIC glaudžiai bendradarbiauja su Kupiškio krašto bendruomenėmis, pieno kooperatyvu, turizmo paslaugų teikėjais, ūkininkais. Galime padėti sudaryti įvairius maršrutus dviračiais, baidarėmis, automobiliais po Kupiškio rajoną, ir ne tik susijusius su „Pieno kelio“ maršrutu.

Aktyvaus turizmo mėgėjams pasiūlysime išsinuomoti dviračius ir taip sveiku bei ekologišku būdu apkeliauti rekomenduojamas vietas pagal sudarytą maršrutą. Ekstremalių pojūčių mėgėjus kviečiame išbandyti vandenlenčių sportą Kupiškio mariose. Mūsų rajono ekstremaliausia pramoga paliks neišdildomų įspūdžių kiekvienam.

Pasyvaus turizmo mėgėjams siūlome pasigrožėti ir apkeliauti skulptoriaus, dailininko Henriko Orakausko sukurtu „Muziejumi po atviru dangumi“. Tai daugybė meno kūrinių įvairiose Kupiškio erdvėse. Tai vienas iš siūlomų maršrutų, atskleidžiantis savitą miesto veidą. Didžiuojamės trečiąja pagal dydį, Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų, neogotikinio stiliaus bažnyčia, bei ketvirtuoju pagal dydį dirbtiniu vandens telkiniu – Kupiškio mariomis.

Su lankytojais galime kalbėti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Darbo laikas:

Vasaros sezono metu (nuo birželio 01 d. iki rugsėjo 30 d.):

I-V 9.00 - 18.00 val., VI-VII 10.00 - 14.00 val.

Ne sezono metu (nuo spalio 01 d. iki gegužės 31 d.):

I-IV 8.00 - 17.00 val., V 8.00 - 15.45 val.

Daugiau apie Kupiškio TVIC pasiūlymus:

https://www.facebook.com/info.kupiskis.lt/?fref=ts

 

 

Kontaktai

Naujienos
Partneriai
Apie projektą

Projektas „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ Nr. 4TT-KE-13-1-0002 finansuojamas, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos IV krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“.