Kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“

Kaimo turizmo sodyboje „Prie Žiedelio“ organizuojama žemaitiškų patiekalų degustacija su edukacija  – „Paskanauk Žemaitijos“. Sodybos šeimininkė pasidabinusi tautiniais rūbais pasitinka svečius su žemaitiška daina ir natūraliai rauginta gira. Visi patiekalai pristatomi edukacinės programos metu yra patiekiami autentiškuose ir vardiniuose sodybos moliniuose induose, patiekalai skanaujami mediniais šaukštais. Visi patiekalai yra ruošiami “čia ir dabar”. Edukacijos metu svečiai išmoks kaip reikia susisukti Žemaitijos pasididžiavimą – kąstinį; susipažins su žemaitiškomis dainomis bei šokiais, išgirs linksmų istorijų, turės galimybę laimėti sodybos suvenyrų.

Klientų paslaugoms įrengti jaukūs kambariai su visais būtinais patogumais. Sodyboje gausu įvairių pramogų, nuo lauko teniso aikštyno iki pirties su kubilu. 

Norintiems pasigėrėti Platelių ežero ir jo salų grožiu bus įdomi kelionė laivu. Kelionės metu išgirsite legendų ir padavimų apie Platelių ežero ir 7 jo salų atsiradimo istoriją, laumes ir jų išdaigas, buvusių vietinių gyvenimo būdą, verslus, amatus. 

Kelionės laikas, trukmė ir maršrutas derinami individualiai. Kelionei laivu papildomai galima užsakyti žemaitiškų užkandžių, padegustuoti arbatos, esant poreikiui papildomai užsakyti gidą anglų ar rusų kalbomis.

 

 

Kontaktai

Naujienos
Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.