VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras veikia nuo 2002 m., ir teikia viešas paslaugas verslo ir turizmo vystymo klausimais Rietavo savivaldybėje. Centro pagrindinis tikslas vykdyti veiklą, kuri padeda verslo subjektams įeiti į rinką ir joje įsitvirtinti.

Rietavo TVIC įsikūręs unikalioje vietoje - atrestauruotoje Rietavo dvaro sodybos Karietinėje, kurioje siūlome jums organizuoti savo konferencijas ir renginius. Nuo 2011 metų Centras, vykdydamas tarptautinius projektus, dalyvauja įgyvendinant Baltijos jūros regiono strategiją ir Rietave išbando ir diegia novatoriškus metodus ir vysto strategines temas. Ypatingas dėmesys skiriamas vietos produktų skatinimui.

Rietavo TVIC administruojamame portale www.veik.rietave.lt pateikiama informacija apie Rietavo kūrėjus, vietos gamintojus ir amatininkus, jų teikiamas paslaugas. Tarp Rietavo vietos gamintojų, amatininkų, kūrėjų pasiūlymų, rasite 4 Tautinio paveldo sertifikatą turinčius produktus. Rietavo TVIC teikia informaciją ir gali suorganizuoti susitikimus su pažintines edukacines programas ir regioninius produktus siūlančiais Rietavo krašto ūkininkais, amatininkais, gamintojais, kūrėjais, kaimo bendruomenėmis, turizmo paslaugų teikėjais. Lankytojams galima sudaryti individualų pageidaujamos trukmės ir tematikos maršrutą, aplankant Rietavo įdomybes ir netgi suorganizuoti jūsų grupei regioninių patiekalų pietus (kastinis, karštos bulvės, šmontalas ir t.t.). Rietavo TVIC darbuotojai savivaldybės svečiams ir turistams siūlo pakeliauti „Pieno kelio" maršrutu ir padeda jį sudaryti taip, kad atitiktų jūsų poreikius.

Informacija teikiama lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

 

 

Kontaktai

Naujienos
Apskritojo stalo susitikimas „Viešojo sektoriaus maisto strategijos ir viešieji pirkimai Lietuvos regionuose ir savivaldybėse”
2020.02.11

ES Interreg projektas SBFOODINNO (South Baltic Food Innovation) kartu su Rietavo turizmo ir verslo informacijos centru kviečia Jus į Rietavą, į apskritojo stalo susitikimą.

Partneriai
Apie projektą

Projektas „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ Nr. 4TT-KE-13-1-0002 finansuojamas, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos IV krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“.