Mažoji bendrija Alkos ūkis

Alkos ūkį įkūrė Dalia ir Andrius Mickai. Paukščių ūkyje, pradėtame kurti 2010 m., auginama įvairių veislių naminių kiemo paukščių - per 30 vištų, 10 fazanų, 3 ančių, 3 balandžių veislės, putpelės, žąsys, kalakutai.

Nuo 2015 m. organizuojamos pažintinės ekskursijos po ūkį, supažindinama su laikomų paukščių veislėmis, jų ypatybėmis, vyksta gaminių iš pieno ir kiaušinių degustacija. Galite išgirsti linksmų istorijų iš paukščių gyvenimo.

Ūkyje galite užsisakyti trumpąją arba ilgąją programą.

Trumposios programos metu apžiūrimas ūkis, supažindinama su paukščių veislėmis. Programos trukmė nuo 45 min iki 1 val. Kaina 2 eur/asm.

Ilgosios programos metu vyksta ūkio apžiūra bei patiekalų iš kiaušinių ir pieno degustacija. Lankytojai priimami terasoje prie tvenkinio. Programos trukmė nuo 1 val. iki 2 val., gali būti ir ilgiau. Kaina 10 eur/žm.

Ūkis laukia lankytojų nuo gegužės 1 d. iki spalio 15 dienos.

Priimami pavieniai lankytojai ir grupės, prašome lankytojų sutarti apsilankymo laiką ir sąlygas iš anksto paskambinus šeimininkui Andriui Mickui tel. +370 618 81137.

Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų ir anglų (suderinus iš anksto) kalbomis.

2018 metų vasaros sezonu ūkis lankytojų nepriims. Atsiprašome už nepatogumus.

 

 

Kontaktai

Naujienos
Apskritojo stalo susitikimas „Viešojo sektoriaus maisto strategijos ir viešieji pirkimai Lietuvos regionuose ir savivaldybėse”
2020.02.11

ES Interreg projektas SBFOODINNO (South Baltic Food Innovation) kartu su Rietavo turizmo ir verslo informacijos centru kviečia Jus į Rietavą, į apskritojo stalo susitikimą.

Partneriai
Apie projektą

Projektas „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ Nr. 4TT-KE-13-1-0002 finansuojamas, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos IV krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“.