Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejus

Biudžetinė Rietavo savivaldybės įstaiga Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejus veikia nuo 2000 m. Jis įkurtas iš griuvėsių prikeltame XIX a. vidurio Oginskių dvaro architektūrinio ansamblio pastate, kuriame 1874 – 1903 m. veikė kunigaikščio Bogdano Oginskio (1848 – 1909) muzikos mokykla.

Muziejaus lankytojams pristatomas kunigaikščių Oginskių kultūros paveldas Rietave ir Rietavo krašto istorija. Lankytojai supažindinami su Rietavo dvaro sodybos istorija, kunigaikščių Oginskių inovacijomis, tarp jų 1859 m. įsteigta pirmąja Lietuvoje žemės ūkio mokykla, istorinėmis žemės ūkio parodomis, kuriomis buvo skatinama vietos ūkinė veikla (pažangus ūkininkavimas, tradiciniai amatai).

Ekskursijos vedamos lietuvių ir rusų kalbomis.

 

 

Kontaktai

Naujienos
Apskritojo stalo susitikimas „Viešojo sektoriaus maisto strategijos ir viešieji pirkimai Lietuvos regionuose ir savivaldybėse”
2020.02.11

ES Interreg projektas SBFOODINNO (South Baltic Food Innovation) kartu su Rietavo turizmo ir verslo informacijos centru kviečia Jus į Rietavą, į apskritojo stalo susitikimą.

Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.