Kaunatavos bendruomenės amatų kiemelis

Kaunatavos bendruomenė įsikūrė 2005 m. Įgyvendinusi ES finansuojamą projektą, ji suremontavo seną klėtį ir įrengė Amatų kiemelį, kuriame rengiami edukaciniai užsiėmimai, kaip obuolių sūrio gaminimas, meduolių kepimas pagal senovinį receptą, meninio karpymo pamokos.

Edukaciniuose užsiėmimuose laukiamos lankytojų grupės (apie 15 asmenų), programų trukmė 1-2 val. Edukacinių užsiėmimų vadovės: Virginija Gailienė, Vilija Jocienė, Dainora Macevičienė. Dėl edukacinių užsiėmimų prašome tartis su Vilija Jociene tel. +370 680 82696.

Amatų kiemelyje auga įspūdinga mėtų kolekciją - per 40 rūšių mėtų. Iš jų gaminamos arbatos, kuriomis vaišinami edukacinių užsiėmimų dalyviai ir lankytojai.

Amatų kiemelyje penktadieniais 11.30 vyksta Kaunatavos turgelis, kuriame galima įsigyti vietos ūkininkų ir gamintojų gaminių.

Su lankytojais galime kalbėti lietuvių ir rusų kalbomis.

Daugiau apie Amatų kiemelį:

https://www.facebook.com/kaunatavosbendruomene/?fref=ts

 

 

Kontaktai

Naujienos
Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.